Сайт переїхав на новий домен teclub.com.ua

 

1
Меню
Турніри
Розсилка
Введіть свій e-mail

Баскетбольный блог
Нобелевские премии
В этот день – 17 декабря
Родились:

Скончались:

Статистика

Своя гра

2008/2009 | 2007/2008 | 2006/2007

Своя гра. Сезон 2008/2009. 2 етап.

1 етап | 2 етап | 3 етап | 4 етап | 5 етап

1. Рудик Ю. (15)
2. Вахрів Т. (13)
3. Юк В. (12)
4. Волоцюга С. (11)
5. Бондар В. (10)
6. Галайда Ю. (9)
7. Бірченко В. (8)
8. Йосипів С. (7)
9-10. Воєвода І. (5,5)
9-10. Харитонов В. (5,5)
11-13. Чех Я. (4)
11-13. Виноградов М. (4)
11-13. Ботюк С. (4)
14-15. Бичковський Д. (3)
14-15. Цяпа А. (3)
16. Стах Ю. (2)
Войтюк І. (1)
Майброда А. (1)


Попередній етап

Група П1.
1. Цяпа А. 60
2. Бірченко В. 10
3. Харитонов В. -10
4. Войтюк І. -40
Цяпа А., Бірченко В., Харитонов В. вийшли в основний етап

Група П2.
1. Бондар В. 50
2. Стах Ю. 30
3. Галайда Ю. 20
4. Йосипів С. -40
Бондар В., Стах Ю., Галайда Ю. вийшли в основний етап

Група П3.
1. Волоцюга С. 30
2. Ботюк С. 20
3. Майброда А. -40
Волоцюга С., Ботюк С., вийшли в основний етап

Група П4.
1. Йосипів С. 10
2-3. Войтюк І. -10
2-3. Майброда А. -10
Йосипів С. вийшов в основний етап

 

ПЕРШЕ КОЛО

Група А

1. Рудик Ю. 110
2. Галайда Ю. 60
3. Бичковський Д. 10
4. Стах Ю. -50

Група В

1. Волоцюга С. 80 (сума плюсів: 130)
2. Вахрів Т. (сума плюсів: 80)
3. Йосипів С. 40
4. Харитонов В. -40

Група С

1. Бондар В. 110 (сума плюсів 110, додаткова тема: +30)
2. Юк. В 110 (сума плюсів 110, додаткова тема: -40)
3. Виноградов М. 20
4. Ботюк С. 0

Група D

1. Бірченко В. 50
2. Чех Я. 20 (сума плюсів: 20, 1а додаткова тема: +30)
3. Воєвода І. 20 (сума плюсів: 20, 1а додаткова тема: 0, друга-третя додаткові теми: 10)
4. Цяпа А. 20 (сума плюсів: 20, 1а додаткова тема: 0, друга-третя додаткові теми: 0)

ДРУГЕ КОЛО

ГРУПА Е

1. Харитонов В. 50
2. Ботюк С. 10
3. Цяпа А. -10
4. Стах Ю. -20
Ботюк С., Цяпа А. і Стах Ю. припинили участь в етапі

Група F

1. Йосипів С. 30
2. Воєвода І. 10
3. Виноградов М. 0 (сума плюсів: 30)
4. Бичковський Д. 0 (сума плюсів: 0)
Виноградов М., Бичковський Д. припинили участь в етапі

Група G

1. Вахрів Т. 80
2. Юк В. 60
3. Галайда Ю. 30
4. Чех Я. 10
Чех Я. припинив участь в етапі

Група Н

Група H.
1. Волоцюга С. 110
2. Рудик Ю. 40
3. Бондар В. 10
4. Бірченко В. 0
Волоцюга С. вийшов в фінал

ТРЕТЄ КОЛО

ГРУПА І

1. Бірченко В. 80
2. Галайда Ю. 60
3-4. Воєвода І. -20 (сума плюсів: 30)
3-4. Харитонов В. -20 (сума плюсів: 30)
Воєвода І., Харитонов В. припинили участь в етапі

Група J

1. Юк В. 130
2. Бондар В. 30
3. Йосипів С. -20
Йосипів С. припинив участь в етапі

ЧЕТВЕРТЕ КОЛО

Група К

1. Юк В. 60
2. Вахрів Т. -10
3. Галайда Ю. -210
Юк В. вийшов в фінал

Група L

1. Рудик Ю. 150
2. Бірченко В. 20
3. Бондар В. 0
Рудик Ю. вийшов в фінал

П'ЯТЕ КОЛО

Група М

1. Вахрів Т. 55
2. Бондар В. 30
3. Галайда Ю. 5
4. Бірченко В. -110
Вахрів Т. вийшов в фінал, Бондар В., Галайда Ю., Бірченко В. припинили участь в етапі

ФІНАЛ

1. Рудик Ю. 160
2. Вахрів Т. 90
3. Юк В. 30
4. Волоцюга С. -100

 

сезон 2009/20010
Що? Де? Коли? Чемпіонат
після -го етапу
1.


Що? Де? Коли? Кубок
після -го етапу
1.


 
Rambler's Top100