Сайт переїхав на новий домен teclub.com.ua

 

1
Меню
Турніри
Розсилка
Введіть свій e-mail

Баскетбольный блог
Нобелевские премии
В этот день – 7 октября
Родились:

Скончались:

Своя гра

Правила

1. Гра проводиться між індивідуальними учасниками. Одночасно грають 3-4 чоловіка (хоча у Львові одночасно можуть грати 8-10 чоловік).
2. Учасникам пропонується декілька тем, зазвичай 3-5 (хоча кількість може варіюватись до 10-20). Теми як правило підібрані із разних галузей знань.
3. Кожна тема складається з 5 запитань, які різняться за складністю. Перше запитання "коштує" 10 очок, друге - 20, третє - 30, четверте - 40, п’яте - 50.
4. Гравець може відповідати на запитання в будь-який момент, після того як почалось зачитування питання. Про це він повідомляє ведучого натисканням кнопки (за умов наявності системи, в інших випадках сигнал про готовність відповідати подається хлопком, підняттям руки тощо).
5. За правильну відповідь на запитання гравець отримує ту кількість очок, скільки "вартує" запитання. У випадку неправильної відповіді очки віднімаються.
6. Після закінчення питання гравці мають 5 секунд на обдумування та можливість відповіді. Після того, як гравець зголосився відповідати йому надається 3-5 секугд для озвучення своєї відповіді. Після неправильної відповіді інші гравці отримують право відповідати. Кожен гравець може відповідати лише один раз на одне питання.
7. Після останнього питання в турі очки кожного гравця додаються. Якщо у двох або більше граців однакова кількість очок, то переможець визначається за додатковими показниками (кількість правильних відповідей, сума правильних відповідей тощо). Якщо всі показники однакові, то грається додаткова тема.

 

 

сезон 2009/20010
Що? Де? Коли? Чемпіонат
після -го етапу
1.


Що? Де? Коли? Кубок
після -го етапу
1.


 
Rambler's Top100